Rozběhněme pěstounství

03.09.2021

Rozběhněme pěstounství, aneb poběžíme spolu

 

Akce  se bude konat v sobotu dne 18.9.2021 od 10:00 hod. do 13:00 hod. v parku Střelnice v Chrudimi v rámci Týdne (pro) pěstounství.

Přihlášení bude možné do čtvrtka 16.9.2021 do 10:00 hodin na emailovou adresu: eva.pokorna@chrudim-city.cz. Případné dotazy Vám zodpovíme na tel. čísle 469 657 588.

Bude veden seznam týmů a jejich členů, každý aktivní zúčastněný bude odměněn drobností z tomboly.

V pěstounství je důležitá širší spolupráce, proto jsme se rozhodli, že nezrealizujeme běh jednotlivců, ale týmů. Přicházíme s možností účastnit se nenáročného štafetového běhu (nebo chůze, není důležité vyhrát, ale zapojit se J). Týmy by měly být čtyřčlenné, mohou být jakkoliv smíšené (pracovní, rodinné, přátelské, dětské aj.). Protože v pěstounství jde především o dítě, symbolický štafetový kolík může být cokoliv, co symbolizuje dětský svět. Na místě bude dostatek „plyšových kolíků“ (plyšových hraček). Způsob rozlišení či sladění členů v týmu, stejně tak jako volbu vlastního kolíku, ponecháme na Vaší nápaditosti.

Na místě bude informační stánek pro zájemce o pěstounskou péči a Vaše případné dotazy zodpovědí pracovníci z oblasti náhradní rodinné péče.

Během celé akce bude zajištěn doprovodný program pro děti. Srdečně zveme všechny, nejenom běžce a těšíme se na společně strávený čas a možné odstartování Vašeho zájmu o pěstounství.

 

Pro nadšené běžce jsou v rámci celého Pardubického kraje pořádány virtuální běhy. Více informací najdete na:

www.rozbehnemepestounstvi.blogspot.com

https://www.facebook.com/events/273638930844725/?ref=newsfeed

 

 

 

 

Mgr. Radka Pochobradská, vedoucí odboru